Extreme4Story Best Hamachi Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žiadosť o hodnosť v Admin-Teame.

Goto down

Žiadosť o hodnosť v Admin-Teame. Empty Žiadosť o hodnosť v Admin-Teame.

Příspěvek  iEpicNuke Sun Mar 10, 2013 4:40 pm

Jméno a příjmení: Michal Španko
Věk: (let) 16
Chci být GM protože: Chcem pomáhať hráčom s problémami,s hrou
Co od GM očekávám: Bezstrannosť, rozvážnosť a mal by byť vzorom pre ostatných hráčov.
co má každé GM za povinnosti ? : Dávať pozor na hráčov aby nehackovaly (speedhack...),nedavali reklamy na web stránky a pod. byť nestranný a rozvážny
4Story hraji popravdě: (let,mesicu nebo dnů.....) 2 roky
Volné psaní (Volné Psaní vám může o 90%pomoct pokud toho jsem napíšete co nejvíce a bude to zajímavé):Mam 16 rokov bývam v Topoľčanoch chodím na strednú odbornú školu elektrotechnickú.Na notebooku som celý deň.Viem výborne vytvárať stránky.Môj kamarát má portál s hrami a tam ma MC cs 1.6 a ide spravit aj na gta san andreas a ja som mu vytvoril portál (ktorý sem nedám lebo by to bola reklama) a veľmi si ho chváli nielen on ale aj hráči.Rád by som pomohol ako admin zo serverom.4Story hrám 2 roky a niečo mám zasebou mam na CZ lvl 90 luka 72 knaz 74 luka 58 wara 63 stina Smile Tak tie skúsenosti už mám zasebou aj sm podal na CZ 4s žiadosť o admina ale to bolo tak pred rokom a nemal som 16 a tak ma nezobrali všetko som spĺňal len ten vek nie.Tak by som chcel požiadať o GM tu na tomto skvelom


Vopred ďakujem


iEpicNuke

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru